Nasze usługi

Prowadzimy projekty rekrutacyjne dla rynku niemieckiego. Nasze usługi obejmują wszystkie branże i są starannie oraz indywidualnie dopasowane do każdego klienta. Szukamy zarówno pracowników, którzy chcą się zawodowo rozwijać w Państwa firmie, jak i pracowników tymczasowych, którzy będą wspierać Państwa przedsiębiorstwo tylko przez określony czas. 

Proces rekrutacyjny

U podstaw udanego procesu rekrutacyjnego leży nasze długoletnie doświadczenie oraz narzędzia stworzone przez Hausengel, takie jak np. rozbudowana baza kandydatów.

 

Nasze wsparcie w procesie rekrutacyjnym:

Baza kandydatów

W naszej rozbudowanej i nowoczesnej bazie znajduje się ponad 10 tys. kandydatów z całej Europy. Liczba ta wzrasta z dnia na dzień, a nasz zespół zajmujący się obsługą klienta codziennie rejestruje nowe osoby. Profile poszczególnych kandydatów tworzone są z dużą dbałością o szczegóły, ponieważ na udany proces rekrutacyjny mają często wpływ nawet najdrobniejsze detale.   

Po otrzymaniu od Państwa niezbędnych informacji dotyczących projektu, wprowadzamy najważniejsze dane do systemu i na tej podstawie przygotowujemy listę kandydatów spełniających kluczowe założenia procesu rekrutacyjnego.

Oferowane przez nas wsparcie 

Kształcenie

Niektóre kwalifikacje mają ogromne znaczenie w poszczególnych branżach. Chcieliby Państwo podnieść kompetencje swoich pracowników?

 

Posiadamy obszerną bazę partnerów w zakresie szkoleń. Z Państwa pomocą chętnie zorganizujemy każde szkolenie skrojone na miarę Państwa przedsiębiostwa.

Transport

Życzą sobie Państwo, aby pierwszego dnia pracy kandydat bezpiecznie i szybko dotarł do Państwa firmy? Posiadamy obszerną bazą partnerów w zakresie logistyki - chętnie wesprzemy Państwa również w tym obszarze.

Tłumaczenie

Oddajemy do Państwa dyspozycji personel z całej Europy, posługujący się różnymi językami. Aby zagwarantować Państwu sprawny przebieg procesu rekrutacyjnego, zapewnimy wykonanie wysokiej jakości tłumaczeń wszelkich potrzebnych dokumentów.  

Na specjalne życzenie

Indywidualne życzenia i prośby są kluczem do nieustannego rozwoju. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne, dlatego też prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku, gdy w naszej ofercie brakuje danej usługi. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę Państwa potrzeb.