Aktualne oferty pracy

Oferta pracy nr.1

Pielęgniarka (k/m)  

AKTUALNOŚCI

Targi Pracy 2019 w Lublinie

3.4.2019

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na Targi Pracy w Lublinie, podczas których będzie można zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na terenie Niemiec. 

 

To największe tego typu wydarzenie w województwie lubelskim. Co roku bierze w nim udział kilkuset wystawców. Obecna XVI edycja Targów odbędzie się już 10 kwietnia 2019r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 (Park Ludowy). Targi rozpoczną się o godzinie 9:30 i potrwają do godziny 14:00. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne.

 

Udział w targach zapewni Państwu możliwość zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy i uzyskanie szczegółowych informacji na temat obecnie prowadzonych przez work’n europe projektów rekrutacyjnych. Oferty, które zaprezentujemy dotyczą stanowisk takich jak dostawca/sprzedawca, kierowca C+E, monter instalacji przeciwpożarowych, mechanik obróbki skrawaniem, operator tokarki CNC.

 

Targi Pracy w Lublinie organizowane są przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie, Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie oraz Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie.

work’n europe na targach pracy

12.4.2018

Wiosna to doskonały czas na znalezienie nowej pracy, dlatego zespół rekrutacyjny work’n europe można spotkać na wydarzeniach branżowych w całej Polsce.

11 kwietnia work’n europe zaprezentował swoją ofertę na Powiatowych Targach Pracy i Edukacji w Żninie. Z kolei 13 kwietnia uczestniczyliśmy jako wystawca w Powiatowych Targach Pracy w Trzebnicy. Już za kilka dni, 18 kwietnia ponownie odwiedzimy Lublin, gdzie work’n europe będzie jednym z wystawców podczas XV edycji Targów Pracy, organizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie. 

 

Na tych z Państwa, którzy z różnych względów nie mogli spotkać się z nami osobiście, nasi doradcy oczekują pod telefonami od 12 do 19 kwietnia w ramach Dni Kariery dla Leszna i okolic, których inicjatorem i organizatorem jest Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie im. J. A. Komeńskiego.

 

Obecność zainteresowanych na już zakończonych wydarzeniach zdecydowanie dopisała. Wiemy, że tego rodzaju spotkania umożliwiają osobom poszukującym zatrudnienia uzyskanie jak najbardziej aktualnych informacji o obecnie prowadzonych przez work’n europe rekrutacjach oraz o wymaganiach niemieckich pracodawców. Szukanie pracy w ten sposób ma zupełnie inny charakter, niż rozsyłanie CV do rekruterów. Pracownicy mogą skonfrontować swój potencjał z konkretnymi ofertami. Cieszymy się z możliwości poznania Państwa osobiście. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują udaną współpracą.

Nowy projekt rekrutacyjny

4.4.2018

Nasz zespół pracuje nieustannie nad rozwijaniem naszego projektu i wdrażaniem innowacyjnych pomysłów. W minionym miesiącu pozyskaliśmy nowego partnera, firmę z branży logistycznej z okolic Berlina.

 

Aktualnie pracujemy nad projektem rekrutacyjnym dla naszego nowopozyskanego klienta, w którym poszukujemy kierowców ciężarówek.  Mamy nadzieję na długotrwałą współpracę. Patrząc w przyszłość, nastawiamy się w work’n europe na długofalową współpracę z naszymi partnerami i klientami.  Każdy nowy projekt jest dla nas motywacją do jeszcze lepszych osiągnięć.

Targi Pracy 2018 w Lublinie

5.3.2018

work’n europe zaprezentuje się jako jeden z wystawców na Targach Pracy w Lublinie, które odbędą się 16 marca 2018. To doskonała okazja, aby poznać nas bliżej.

 

Jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli zaprezentować się na Targach Pracy i poznać Państwa osobiście. Odwiedzający Targi będą mieli możliwość poznania oferty work’n europe i aplikowania na miejscu na zaprezentowane oferty pracy. Przy naszym stanowisku będą oczekiwali Państwa nasi doradcy i specjaliści do spraw rekrutacji, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie. Czekamy na Państwa z ciekawymi ofertami pracy z wielu branż i darmową poradą.

 

Lubelskie Targi Pracy rozpoczynają się 16 marca 2018 o godzinie 9:00.

Dalsze informacje znajdą Państwo na stronie organizatora.

work’n europe wchodzi na rynek

25.7.2017

work´n europe opiera swoją działalność na 12-letnim doświadczeniu grupy Hausengel  z zakresu pośrednictwa pracy. Obecnie jesteśmy do Państwa dyspozycji w ośmiu językach.  

To dla nas zaszczyt, móc Państwu przedstawić work´n europe. To właśnie dzięki work´n europe powstał kolejny ważny filar działalności grupy Hausengel. Nasza międzynarodowa firma zatrudnia około 200 pracowników, a od czasu swojego powstania pośredniczyła w wykonaniu ponad 60 000 zleceń na terenie całych Niemiec.

Nasze 12-letnie doświadczenie w zakresie rekrutacji opiekunów  pozwala nam zaproponować Państwu usługi na najwyższym poziomie, a tym samym zaoferować wsparcie w obszarze rekrutacji. work´n europe jest platformą umożliwiającą rekrutację pracowników z całej Europy, którzy wesprą rynek niemiecki w różnych branżach . 

 

Aby zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie gwarantujemy obsługę w 8 językach.

Please reload